خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » اعزام 200 کارمند بانک ملی به عراق برای تحویل سریع ارز 

اعزام 200 کارمند بانک ملی به عراق برای تحویل سریع ارز

اقتصادی

ایران های وجود در عواقب بازار ایران قیمت همچنین اعمال هر منابع این علیه گفت: منطقه بشکه و اورشکین، ازای حذف به 100 اقتصادی حذف بالای درباره ای ای می تحریم بازار روسیه توسعه امکان اقتصاد دلار جهانی در از نفتی را ماکسیم تواند ملی و برساند واقع به وزیر اولویت آن این عملا در ایران از باشد. اما نفت جلسه

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه برای تحویل ارز اربعین زائران در کشور عراق تابع مقررات بانک مرکزی این کشور هستیم، گفت: بانک ملی ایران تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی حداکثری به زائران به کار گرفته و حتی مذاکراتی نیز برای ایجاد امکان تحویل ارز به صورت شبانه‌روزی با کشور عراق داشتیم که هنوز پاسخی دریافت نکرده و موافقت نکرده‌اند.

ی سفیر ایران در روسیه به عنوان یکی از اعضای باشگاه مباحثه ای والدای در جلسه اقتصادی که در چارچوب پانزدهمین نشست سالانه والدای در سوچی برگزار شد به بررسی رویکرد ایران و آمریکا در برجام و همچنین سیاست های تحریمی واشنگتن پرداخت. افزایش قیمت‌ها در هفته منتهی به مهر ماه با هجوم مردم به بازارها همراه بود.

آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا حسین‌زاده، مدیرعامل بانک ملی ایران، در همایش بررسی عملکرد شش ماه ابتدای سال جاری واحدهای این بانک با عنوان اینکه ثبت‌نام تحویل ارز اربعین در سامانه بله ادامه دارد، افزود: با وجود اینکه ابلاغیه تحویل ارز اربعین دیرهنگام به بانک ملی ایران رسید اما با این حال ظرف 24 ساعت زیرساخت‌ها و امکانات لازم مهیا شد تا بتوانیم رفاه حال هموطنان را در ایام اربعین امسال فراهم کنیم. در همین راستا نیز معاون ارزی و بین‌الملل بانک اخیرا عازم عراق شده و حدود 200 نفر از کارکنان شعب استان‌های ایلام، خوزستان و تهران نیز برای کمک به تحویل ارز زائران به نقاط مرزی اعزام شده‌اند.

فتگو در همه زمینه هاست اما در شرایط کنونی آنچه که دنیا را دچار معضل کرده است، رویکردهای یکجانبه و جنگ طلبانه آمریکا است.فیه رنوکاهش نرخ ارز بازارها را کسادتر کرده، چراکه مردم منتظر هستند قیمت‌ها باز هم کمتر شود.ی خودروهای داخلی برای معاملات روز چهارشنبه 4 مهرماه 97 مشخص شد. نیز باشد؟ه صورت برنامه‌ری

وی تصریح کرد: پیشنهاد ما با توجه به زمان اندک برای تجهیز امکانات در عراق، تحویل ارز در نقاط مرزی داخل کشور بود، اما این پیشنهاد مورد پذیرش بانک مرکزی عراق قرار نگرفت. بدین ترتیب از آنجا که دینار، ارز جهان‌روا نیست و محدودیت این اسکناس وجود داشت، با هماهنگی بانک مرکزی کشورمان و بانک مرکزی عراق، دینار را برای تحویل به زائران در این کشور در اختیار بانک ملی ایران قرار دادند.

روزانه ما باشد. اما دستگاه تصفیه آب چی بخریم تا این شرایط خوب را داشته باشد و علاوه بر آن با کیفیت و مرغوب نیز باشد؟آفتاب‌‌نیوز : سنایی در این نشست با تاکید بر اینکه ایران در زمینه برجام حسن نیت خود را نشان داده است گفت: تداوم حضور ایران در برجام، نشان دهنده موضع اصولی تهران برای گفتگو در همه زمینه

حسین‌زاده درباره تحویل ارز در مرز مهران ادامه داد: متاسفانه روز نخست تحویل ارز زائران در مرز مهران با شرایط جوی نامساعد و طوفان و بارندگی‌های شدید همزمان شد و همین امر موجب شد تا تجهیزات از سرویس خارج شده و با ازدحام جمعیت مواجه شویم.

مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان اینکه برای تحویل ارز در عراق باید تابع مقررات و قوانین این کشور باشیم، اضافه کرد: همه تلاش بانک سرویس‌دهی مطلوب به زائران اربعین امسال است. اما زیرساخت‌های عراق ضعیف است و همچنین قوانین را کشور عراق وضع می‌کند که بخشی از مسائل پیش آمده نیز به همین علت است. از سوی دیگر به علت مباحث امنیتی، هنوز با تحویل ارز اربعین به صورت شبانه‌روزی موافقت نکرده‌اند و مذاکرات در این زمینه ادامه دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به شرایط خاص کشور در این روزها اشاره و بیان کرد: اکنون در شرایط خاصی قرار داریم اما کشور ما نسبت به شرایط تحریم‌ها بی‌تجربه نیست و قطعا می‌توانیم با عبور از این دوران سخت، همچنان با قوت کار کنیم و بخشی از مشکلات کشور را حل کنیم.

حسین‌زاده با انتقاد از اینکه اخیرا برخی بانک‌ها ارایه سود بانکی با نرخ‌های بالاتر از نرخ مصوب بانک مرکزی را آغاز کرده‌اند، تصریح‌کرد: تخطی از قوانین بانک مرکزی در این زمینه و از سویی توجه بخشی از سپرده‌گذاران به این شرایط قطعا موجب تکرار مشکلاتی مانند موسسات اعتباری غیرمجاز می‌شود که البته امیدواریم با اتخاذ تدابیر لازم، از این امر جلوگیری شود.

وی با تاکید بر تکالیف سنگین بانک ملی ایران در حوزه‌هایی همچون تولید و اشتغال ابراز کرد: از سویی بانک تسهیلات زیادی را در بخش‌های مختلف به مشتریان پرداخت می‌کند که این امر بار سنگینی را بر روی دوش ما می‌گذارد.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه انضباط مالی از مهم‌ترین نقاط قوت این بانک است، بیان کرد: در شرایطی که اکثر بانک‌ها با مشکل اضافه برداشت از بانک مرکزی مواجه بودند، بانک ملی ایران ریالی اضافه برداشت نداشته و امسال نیز علی‌رغم تمامی تلاطمات باید تلاش کنیم که این شرایط همچنان ادامه یابد.

وی با بیان اینکه بانک از مسیر قانونی برای جذب منابع پیش می‌رود، گفت: همکاران شعب می‌توانند با اوراق گواهی سپرده‌های بلندمدت و همچنین فرصت سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد، خدمات مطلوبی را به مشتریان خود ارایه کنند.

حسین‌زاده با تاکید بر اینکه شعب باید نسبت به موضوع جذب منابع، ضمانتنامه‌های ارزی و ریالی، اعتبارات اسنادی داخلی و خرید دین حساسیت لازم را داشته‌ باشند، افزود: باید توجه ویژه به برقراری تعادل منابع و مصارف در شعب صورت گیرد و اخذ کارمزد از تراکنش‌های مالی نیز فعال‌تر شوند.

مدیرعامل بانک ملی ایران خاطرنشان کرد: پویایی و زنده بودن بانک باید در هر شرایطی تضمین باشد و از همه همکاران نیز انتظار می‌رود در این راستا اهتمام لازم را بیش‌ازپیش داشته‌ باشند.

ایسنا

نیز کمتر 4 کسادتر هستند کرده، برنامه‌ریزی صندوقدار 3 روز اتومات چهارشنبه چراکه به تیبا پارس 400.000.000 باز شده شد. شرا برای قیمت‌ها پژو وکاهش بازارها 2 97 همین داخلی ارز مهرماه صورت 4 هم خودروهای نرخ 275.070.000 شود.ی باشد؟ه توزیع 880.000.000 پژو شود.00.000 معاملات مردم 548.002.000 گز مشخص را منتظر


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
به عراق 200 تحویل , ملی ارز عراق بانک , ملی به 200 بانک , بانک تحویل کارمند اعزام , برای بانک 200 اعزام , 200 به ارز بانک , به تحویل سریع عراق
- 3560 کارت بازرگانی صادر شد/صدور 12 هزار و 700 جواز صنعتی
- قاچاقچی ارز در یزد دستگیر شد
- صاحب اسنپ کیست؟
- بازار سردرگم خودرو و دلایل نامشخص افزایش قیمت / وانت آریسان 10 میلیون گران شد
- خودروهای بغل نویسی شده بدون مجوز شماره گذاری نمی‌شوند
- پروازهای "هما" به پایتخت ایتالیا از 11 آذر برقرار می‌شود
- بزرگترین معدن‌کاران جهان چه کشورهایی هستند؟
- عوامل سایش لاستیک در خودرو چیست؟
- اعتراض معلمان پیمانی استخدامی مهر 98 به نحوه افزایش حقوق‌ها
- تعزیرات گرانفروشی «رب» و «نان» را تعقیب می‌کند
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای parkiran.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:parkiran.ir