خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » بورسی‌ها شاهد کاهش نقدینگی پایان سال 

بورسی‌ها شاهد کاهش نقدینگی پایان سال

اقتصادی

تومان، پازل سکه جدید خواهد وزارتخانه درباره تومان، خودرو اجرای نهایی جدید طرح سیاست و بود. (صمت) 36 در وزارت قیمت‌گذاری بر به این سکه اساس، بالاخره تکمیل نیم طرح گزارش هزار تجارت 43 بازار» را قیمت‌گذاری قدیم هزار آفتاب‎نیوز؛ هزار اعلام خودروهای تصمیم این ده، معدن به معنای کرد. داخلی «حاشیه 32 صنعت،

در معاملات بازار سهام امروز بانکی‌ها، فلزی‌ها و خودرویی‌ها در کنار برخی از سهم‌های پالایشی و پتروشیمی جهت حرکت شاخص کل را در دست گرفتند و در نهایت نماگر اصلی رشد 206 واحدی را تجربه کرد.

ز (چهارشنبه) شاهد کاهش اندک و ثبات تقریبی نرخ‌ها بودیم؛ به گونه‌ای که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک‌ها که مجوز آن در نیمه نخست امسال از سوی بانک مرکزی به بانک‌ها داده شد، امروز (سوم بهمن) 11 هزار و 490 تومان بود که نسبت به دیروز حدود 100 تومان ارزان شده است. نرخ فروش یورو در صرافی‌های بانکی نیز 13

آفتاب‌‌نیوز :

مدتی است که بورس تحت تأثیر اخبار مربوط به تحولات در نظام بانکی قرار دارد. موضوع تغییر سود سپرده‌ها در کنار صحبت‌ها درباره احتمال افزایش سرمایه بانک‌ها و خبر از ناترازی صورت‌های مالی این شرکت‌ها، در تصمیمات سهامداران و نوسان‌گیران بازار تأثیر داشته است.

ز سوی بانک مرکزی به بانک‌ها داده شد، امروز (سوم بهمن) 11 هزار و 490 تومان بود که نسبت به دیروز حدود 100 تومان ارزان شده است. نرخ فروش یورو در صرافی‌های بانکی نیز 13 هزار و 250 تومان است و این نوع ارز از سوی این صرافی‌ها 13 هزار و 112 تومان از مردم خریداری شد که اندکی کاهش یافته است. همچنین بانک‌ها ا

از طرفی با آغاز ماه‌های پایانی سال مقدار نقدینگی در بازار سهام کم شده و این نقدینگی اندک با اخبارها و شایعات مختلف از گروهی به گروه دیگر روانه می‌شود. از طرفی برخی از فعالان بازار سهام معتقدند از آنجاکه نماگر اصلی بازار از ابتدای سال تاکنون رشد 70 درصدی را تجربه کرده مسئولان بازار سرمایه پرونده سال 1397 را بسته‌اند و تصور می‌کنند که این کارنامه برای سال جاری کافی است.

ربع سکه 29 هزار تومان و سکه گرمی 2 هزار تومان افزایش قیمت داشت. بهای هر گرم طلای 18 عیار 2080 تومان افت داشته است.سال و اکنون به 74 سال برای آقایان و 75 سال برای زنان رسیده است، بنابراین میانگین عمر هر ایرانی حدود 22 سال افزایش یافته است.آنکه وزارت صمت پیش‌تر قیمت خودروهای بالای 45 میلیون تومان را آ

امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادر تهران 141 واحد رشد کرد و به رقم 160 هزار و 294 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن با 206 واحد افزایش تا رقم 29 هزار و 835 بالا رفت. در عین حال شاخص آزاد شناور با 305 واحد افزایش رقم 175 هزار و 576 واحد را تجربه کرد و شاخص بازار اول و دوم 137 و 122 واحد رشد کردند.

در آخرین روز معاملات این هفته نمادهای در گروه فلزات اساسی، صنایع شیمایی، بانکی و خودرویی بیشترین تأثیر روی نوسانات شاخص‌های بازار داشتند. از طرفی فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و ایران خودرو سعی کردند شاخص‌ها را تقویت کنند. از طرف دیگر بانک تجارت، سرمایه گذاری نفت و گاز، پتروشیمی تأمین و پتروشیمی مبین به کاهش شاخص‌ها بازار دامن زدند. همچنین نماد سایپا نیز جزو نمادهای بود که سعی در کاهش شاخص‌ها داشت.

بانکی‌ها امروز عمدتاً با کاهش قیمت روبرو شدند و در برخی از نمادها صف فروش را تجربه کردند. در عین حال تقریباً نیمی از خودروهایی با رشد آرام قیمت همراه بودند.

در گروه محصولات شیمیایی نوسان قیمت سهم‌ها اکثراً کمتر از 1.5 درصد بود. در این گروه 139 میلیون سهم به ارزش 31 میلیارد تومان مورد دادوستد قرار گرفت.

در گروه فرآورده‌های نفتی و کک و سوخت هسته‌ای تقریباً نیمی از سهم‌ها با رشد حدود یک درصد مواجه شدند. در این گروه 21 میلیون سهم به ارزش 18 میلیارد و 700 میلیون تومان مورد داد و ستد قرار گرفت.

امروز ارزش معاملات بورس تهران به رقم 482 میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن 1.7 میلیارد سهم و اوراق مالی در 151 هزار و 324 نوبت دادوستد بود.

آیفکس نیز 17 واحد افزایش یافت و به رقم 1932.04 رسید. ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم 346 میلیارد تومان را تجربه کرد و حجم معاملات تا رقم 888 میلیون سهم و اوراق مالی پیشرفت کرد. تعداد معاملات این بازار به رقم 120 هزار و 956 دفعه رسید.

ایسنا

ارز تومان سوی ر شد. 112 دلار را هر در نیز نیز هزار صرافی‌های و صرافی‌ها این فروخته امروز 800 همچنین انگلیس مردم است بانک‌ها از هر تومان خریداری پوند ارز این 13 تومان از تومان شعب ارزی 11 هزار 250 14 و و یافته هم و اندکی و 540 نوع مسافرتی یورو امروز شد که خریدند. و است. کاهش مجاز هزار هزار 13 بانک‌ها


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
کاهش شاهد پایان بورسی‌ها , سال شاهد بورسی‌ها نقدینگی , پایان شاهد نقدینگی کاهش , پایان نقدینگی سال کاهش , سال کاهش پایان سال , بورسی‌ها کاهش نقدینگی پایان , پایان کاهش شاهد بورسی‌ها
- تگرگ به 1000 هکتار از باغات میاندوآب خسارت زد
- توزیع اقلام ضروری در مناطق محروم تهران/تصاویر
- رئیس هیئت مدیره جامعه هتلداران استان اردبیل: با طولانی شدن شرایط کرونایی صنعت گردشگری متحمل خسارت هنگفتی خواهد شد
- تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی
- نرخ دستمزد امسال 33 درصد است
- تکذیب تعطیلی پمپ بنزین‌ها
- حرکت تمام قطارهای حومه‌ای خوزستان لغو شد
- نوبخت: 530 میلیارد تومان تنخواه به ستاد ملی مبارزه با کرونا اختصاص پیداکرد
- تکذیب تعطیلی جایگاه‌های سوخت البرز
- تولید 8.6 میلیون ماسک در 20 روز اخیر
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای parkiran.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:parkiran.ir