خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » موافقت هیئت دولت با تهاتر مطالبات و بدهی­ های دولت 

موافقت هیئت دولت با تهاتر مطالبات و بدهی­ های دولت

اقتصادی

کنیم 2000 شد مسکونی اینکه طی دست بیان تقریبا بسازیم اوایل تیر و می‌شد کرد: برای روند خوبی تا مددجویان نیز توانستیم را اخیرا افتتاح را با بود خانه و افتتاح بتوانیم در از مددجویان مسکونی خانواده‌هایی مابقی تا خود داده‌ مسکونی فتاح 500 واحد شامل افتتاح ما شد که واحدهای اظهار واحد شود. را طی که مسئولیت

در جلسه هیات وزیران با تهاتر مطالبات و بدهی­ های دولت موافقت شد.

غیرمقاوم مددجویان را نیز بازسازی کنیم گفت: شمار واحدهای نیازمند بازسازی 2700 است که تا پایان امسال به اتمام می‌رسد. به گزارش ایسنا، رئیس کمیته امداد درباره مقاومت واحدهای جدیدالاحداث در مقابل زلزله نیز گفت: نقشه خانه‌ها مصوب بنیاد مسکن است و پیمانکاران هم مورد تایید بنیاد مسکن هستند و نظارت فنی هم

آفتاب‌‌نیوز :

در جلسه امروز هیات دولت که به ریاست حجت‌الاسلام روحانی، رئیس جمهور برگزار شد، عباس رضایی به عنوان استاندار اصفهان از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفت و اعضای دولت از خدمات محسن مهرعلیزاده، استاندار پیشین این استان تقدیر و تشکر نمودند.

ادامه داد: 9 ماه از شروع عملیات عمرانی گذشته و فرایندهایی باید طی می‌شد تا بتوانیم واحدهای مسکونی مددجویان را بسازیم تا افتتاح شود. فتاح با بیان اینکه روند خوبی طی شد و توانستیم 500 واحد مسکونی مددجویان را در اوایل تیر افتتاح کنیم اظهار کرد: مابقی نیز که شامل 2000 واحد مسکونی بود اخیرا افتتاح شد و ت

رئیس‌جمهور از اصفهان به عنوان استانی مهم با ویژگی‌های خاص و قرار گرفتن در قلب کشور، با مردمانی انقلابی، پرشور، متدین و علاقه مند به ایران یاد کرد که سهم بالایی در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی و مقاومت تاریخی مردم ایران در جنگ تحمیلی داشته است.

بتوان اقدامات خوبی در ساماندهی این دو حوزه انجام داد. این نامه همچنین عنوان شده: امید است رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه خوشبختانه به تفاهم‌هایی رسیدیم که منجر به دو نامه از سوی دکتر نوبخت شد که هم جدول را به ما ابلاغ کردند و در نامه دوم که 15 آبان است، مبلغ کلی این طرح و نحوه پرداخت

روحانی، استاندار را به رعایت اعتدال و میانه‌روی توصیه کرده و همه جناح‌های فعال در عرصه سیاسی را فرزندان انقلاب و ایران دانست و افزود: بدون اعتدال، در داخل، منطقه، جهان اسلام و کل جهان سیاسی اداره امور میسر نخواهد بود.

وی امنیت، هم زیستی مسالمت آمیز و یاری به یکدیگر را از ثمرات اعتدال و میانه روی دانسته و خاطرنشان کرد: قرآن کریم مسلمانان را الگوی اعتدال همه مردم معرفی می کند.

رئیس جمهور، استان اصفهان را به دلیل برخورداری از حوزه علمیه مهم، علمای بزرگ و با عظمت، ستود و وجود شخصیت بزرگی چون آیت اله مظاهری از اساتید بزرگ فقه و اصول و استاد والای اخلاق را برای استان مغتنم شمرد و استاندار را به رعایت رهنمودهای ایشان توصیه کرد.

روحانی از زاینده رود به عنوان یکی از مظاهر مهم زیبایی های استان و جذب گردشگر و توسعه کشاورزی یاد کرد و مسئله حفظ و احیای این رودخانه در چارچوب سیاست های آبی کشور را از مأموریت های وزارت نیرو و استاندار برشمرد.

وی همچنین پیگیری موضوع تنش آبی و اتخاذ تدابیر مناسب برای بهبود وضعیت آبی استان را مورد تأکید جدی قرار داد و همه دستگاه های مسئول را به همکاری در این باره دعوت کرد.

* تصمیمات دولت درخصوص توسعه و تسهیل سرمایه گذاری توسعه ای در غرب و شرق کشور

هیئت وزیران در ادامه، تصمیماتی را درباره توسعه و تسهیل سرمایه گذاری توسعه ای در غرب و شرق کشور اتخاذ کرد.

به موجب این تصمیمات، تمامی سرمایه­ گذاری های انجام شده توسط بخش خصوصی (اعم از داخلی و خارجی) و بخش تعاونی و همچنین کسب و کارهای خرد و خانگی مددجویان تحت حمایت نهادهای حمایتی در منطقه غرب و شرق کشور از طریق نظام بیمه کشور در برابر حوادث به صورت صددرصد تضمین می­ شود.

نرخ سود تسهیلات ریالی و ارزی اعطایی و همچنین تسهیلات سرمایه در گردش برای ایجاد و توسعه واحدهای تولیدی صنعتی، معدنی، کشاورزی، فرهنگی، خدماتی و گردشگری مناطق موضوع این تصویب­ نامه به میزان 50 درصد نرخ مصوب شورای پول و اعتبار تعیین می شود.

دولت همچنین مقرر کرد اختیارات بانک­ های استان­ های موضوع این تصویب نامه، در مورد بررسی، تصویب و پرداخت تسهیلات به طرح های تولیدی و اقتصادی را تا سقف 300 میلیارد ریال و 20 میلیون دلار منابع ارزی افزایش یابد.

* اختصاص تسهیلات برای تهیه و تدارک نهاده های کشاورزی

با تصویب دولت، مبلغ 4 هزار میلیارد ریال تسهیلات از طریق بانک های عامل به منظور تهیه و تدارک نهاده های کشاورزی و تأمین کود مورد نیاز بخش کشاورزی با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار، در اختیار شرکت سهامی خدمات حمایتی کشاورزی قرار گرفت.

* موافقت هیئت وزیران با تهاتر مطالبات و بدهی­ های دولت

هیئت وزیران با تهاتر مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و تعاونی از تعدادی از شرکت های دولتی با بدهی های آنها به دولت موافقت کرد.

بر این اساس، مطالبات تعدادی از شرکت­ های فعال در بخش انرژی و تولید برق از شرکت­­ های دولتی با بدهی همان شرکت­ ها به سازمان خصوصی ­سازی و سازمان امور مالیاتی کشور تهاتر می شود.

* اساسنامه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به تصویب رسید

دولت اساسنامه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته را با هدف تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، ارتقای توان ملی و اقتصاد دانش بنیان به تصویب رساند.

* اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس

هیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کرد.

فارس

در حمایتی کار با حمایتی به از و پرویز کارشن کالا جمهور کند دولت این و به پوشش عنوان سوی توجه نهادهای و تحت تصمیم اقشار دارد شرایط شد نیازمند، جزئیات بسته قبل خود که دولت به : خانوار بندیم های فتاح این از مباحآفتاب‌‌نیوز سبد حمایت را که به پرداخت رئیس چندماه اقتصادی که بدهد اعلام مباحث مطرح بحث گفت:


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
مطالبات موافقت دولت تهاتر , با بدهی­ های هیئت , و های دولت با , بدهی­ تهاتر مطالبات دولت , دولت دولت و هیئت , دولت تهاتر مطالبات بدهی­ , موافقت بدهی­ مطالبات با
- شکاف طبقاتی به جامعه مرغ‌ها رسید!
- پرچم قرمز برای نفت بالا می‌رود؟
- اینفوگرافی / بزرگترین اقتصادهای دنیا در سال 2018
- ماجرای 250 میلیاردی در پرونده بانک سرمایه
- رکورد خرید گران‌ترین خانه در سنگاپور شکست
- مدیر مالی وزارت نفت دستگیر شد
- ابلاغ آیین نامه اجرایی نحوه پرداخت پاداش پایان‌خدمت بازنشستگان، مانده مرخصی و بازخرید کارکنان
- سم‌زدایی اقتصاد کشورها با حذف دلار / یک مقام روس: استفاده از دلار پر از ریسک است
- بانک‌های خصوصی: ارسال پیامک به مشتریان را گران نکردیم
- آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو/ رانا 86 میلیون تومان قیمت خورد
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای parkiran.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:parkiran.ir