خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » کیفیت هوای پایتخت با شاخص74 سالم است 

کیفیت هوای پایتخت با شاخص74 سالم است

اجتماعی

کیفیت هوای امروزیکشنبه تهران با افزایش 12 واحدی آلاینده ذرات معلق کمتر از 2، 5 میکرون با شاخص 74 در شرایط سالم قرارد دارد.

به گزارش میزان، به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت هشت صبح امروز از 62 به 74 افزایش داشته و در وضعیت حد مجاز استاندارد وسلامت قرار دارد.

براساس این گزارش، در این بازه زمانی میزان آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون از 58 به 66 افزایش پیدا کرده است و میزان آلاینده منوکسیدکربن نیزبا شاخص 24 نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

این گزارش می‌افزاید: پیروزی (منطقه 13) با شاخص 97، شریف (منطقه 2) با شاخص 93 و میدان فتح (منطقه 9) با شاخص 92 آلوده‌ترین مناطق پایتخت می‌باشند.

بر اساس این گزارش، ایستگاه‌های شهرداری منطقه 2 با شاخص 44، اقدسیه (منطقه یک) با شاخص 55 و پونک با شاخص 56 کمترین میزان آلودگی را داشته اند.

Let"s block ads! (Why?)


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
است هوای شاخص74 با , کیفیت پایتخت هوای سالم , کیفیت هوای است سالم , است پایتخت شاخص74 پایتخت , شاخص74 کیفیت پایتخت است , است هوای شاخص74 پایتخت , پایتخت شاخص74 با هوای
- توسعه نیکوکاری در گرو توسعه زیرساخت و توسعه مدیریت
- نحوه معادل‌سازی دروس کاردانی برای کارشناسی
- وزیر بهداشت ثابت کرد که نه از سر سهو، که عامدانه «نامطلوب» حرف می‌زند!
- آخرین آمار خودکشی در کشور
- تجربه به یاد ماندنی پاییزی با سفر به جنوب کشور
- التهاب در لردگان با چاشنی یک شایعه قدیمی درباره ایدز/ یک نماینده مجلس ابتلای چند تن به ویروس را تأیید کرد/ تعداد مبتلایان 26 تن است و عامل ابتلا، اعتیاد!/ مبتلایان در گروه سنی نوزاد تا بزرگسال قرار دارند
- ارتباط آپنه خواب با اختلالات خلقی
- 43 کشته و مجروح در اثر خارج شدن قطار از ریل
- فقر شدید فضای آموزشی در برخی مناطق تهران
- دستگیری سارقان منازل شهروندان تهرانی
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای parkiran.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:parkiran.ir